Qeveria ua paguan borxhet për ujë banorëve të veriut të Kosovës

Uje i ftohte
më 23/06/2017 22:45

Anëtarësimi në Interpol: Profesionalisht Kosova i plotëson kushtet, duhet punë në aspektin politik

auto_Interpol1497606270
Kosova më 23/06/2017 8:48

KFOR: Pjesëmarrësit në luftërat e huaja dhe ndikimi rus kërcënim për sigurinë në Kosovë

Siç njoftojnë mediat serbe, ushtarët italianë të KFOR-it, të cilët e kanë marrë kontrollin mbi barrikadën në Zupç, gjenden me pajisje për shkatërrimin e demonstratave, kurse në rrugë mund të shihen edhe transportierë të blinduar
Kosovë më 22/06/2017 23:12

Serwer: Albin Kurti përfaqëson një lëvizje që është kundër Kushtetutës së Kosovës

Daniel Serwer
Kosovë më 22/06/2017 22:54

Mogherini dhe Hahn i shkruajnë Hoxhajt: E ardhmja e Kosovës është në BE

Flamuri i Kosovës
më 22/06/2017 17:09

Komuna e Prishtinës lanson aplikacionin ‘përPrishtinën’

Prishtina (1)
Kosovë më 22/06/2017 9:22

SHBA ndan edhe 50 milionë dollarë për Kosovën

Rritet numri i kosovarëve që emigrojnë në SHBA
më 22/06/2017 0:23

INTERPOL, për anëtarësimin e Kosovës vendoset në shtator

auto_Interpol1497606270
më 21/06/2017 22:30

Familjarët apel për personat e zhdukur në Kosovë

kosove
më 21/06/2017 16:55

Klitschko përmes Kusarit “porosi” për politikën në Kosovë

Klitschko dhe Mimoza Kusari
më 21/06/2017 15:54