Sulmet me gaz sarin, KB do të votojnë shtyrjen e afatit të hetimeve

guteres- okb
më 23/10/2017 11:05

OKB: Në botë çdo ditë humbin jetën mesatarisht 7 mijë foshnja

foshnje- bebe
më 19/10/2017 16:49

KB: Numri i personave të zhvendosur për shkak të katastrofave natyrore do të arrijë 14 milionë në vit

OKB
më 13/10/2017 12:16

Jamala bëhet ambasadore e vullnetit të mirë për OKB-në

Jamala-690x402
më 12/10/2017 16:08

OKB: Në Siri 13 milionë njerëz kanë nevojë për ndihmë

siri
më 11/10/2017 17:52

OKB denoncon sulmet ajrore mbi spitalet në Siri

siri
më 28/09/2017 18:33

Përfundoi mbledhja e sivjetshme e rregullt e Asamblesë së Përgjithshme të KB-së

Ministri i Jashtëm sllovak, Mirosllav Lajçak
më 26/09/2017 9:48

KB: Retorika e ashpër ndërmjet SHBA-së dhe Koresë së Veriut mund të sjellë deri në keqkuptime fatale

Flamujt e SHBA dhe OKB
më 26/09/2017 9:30

OKB: Në Krime shkelen rëndë të drejtat e njeriut

OKB
më 25/09/2017 13:58

Jeremiq: Zaev ishte yll në Njujork

Zaev në KB
Shkup më 23/09/2017 11:00