Rusia mirëpret takimin Trump-Kim

më 13/06/2018 15:54

Para drekës zyrtare me Kimin, Trump bëri shaka me gazetarët për mbipeshën (Video)

më 13/06/2018 0:02

Si u pasqyrua takimi Trump-Kim në Korenë e Veriut?!

Botë më 12/06/2018 23:12

Tualeti si simbol i mosbesimit

më 12/06/2018 16:41

Trump: Të gatshëm të shkruajmë një histori të re me Korenë e Veriut

SHBA më 12/06/2018 14:03

Trump dhe Kim nënshkruajnë një dokument

Kim Jong - Donald Trump
Botë më 12/06/2018 10:40

Dimensioni ushtarak i samitit Trump – Kim

më 11/06/2018 12:10

Trump arrin në Singapor për samitin me Kimin

më 10/06/2018 16:34

Samiti Trump-Jong un, udhëheqësi korean mbërrin në Singapor

Bota më 10/06/2018 10:34

Singapor, çdo gjë gati për samitin mes Trump dhe Kim Jong-un

Kim Jong - Donald Trump
Botë më 09/06/2018 16:04