Shkëndija mposht Vardarin, kualifikohet në gjysmëfinale

VARDARI - SHKËNDIJA (FOTO: Ekipa.mk)
më 07/03/2018 18:01

Shkëndija mori atë që deshi në Shkup

VARDARI - SHKËNDIJA (FOTO: Ekipa.mk)
Shkup më 21/02/2018 16:02

Përsëritet historia, bileta për Vardari-Shkëndija ska për mysafirët

Pamje nga ndeshja Vardari - Shkëndija
Shkup më 20/02/2018 17:46

Demiri në mesin e më të mirëve në javën e parë në Ukrainë

Besir Demiri (46)
Shkup më 19/02/2018 17:36

Besir Demiri veshi fanellën e Mariupul

Besir Demiri i
Shkup më 19/01/2018 22:06

Përforcimi i parë i Shkupit do të jetë Ljamçevski

Bllagojçe Ljamçevski
Shkup më 04/01/2018 15:45

Shkëndija bën “pazar” në Zvicër

Arjan Çollaku dhe Albion Avdijaj
Tetovë më 19/12/2017 17:38

Ardian Nuhiu edhe me barazim pa gola kërkon kualifikimin

Ardian Nuhiu
Shkup më 16/12/2017 10:59

A po përgatitet rikthimi i Demirit te Shkëndija

Demiri i Vardarit në duel me Totren e Shkëndijës
Tetovë më 11/12/2017 22:36

Renova në gjysmëfinale të Kupës së Maqedonisë

Duel nga ndeshja Skopje - Renova
Shkup më 29/11/2017 15:19