Ronaldo: Mjekrra më sjell fat, nuk do ta heq deri në fund të Botërorit

më 21/06/2018 13:00

Sami Khedira: Po luajtëm si ndaj Meksikës, kthehemi shpejt në shtëpi

Sami Khedira
më 21/06/2018 12:57

Ronaldos i mjaftojnë 4 minuta me Marokun

më 20/06/2018 15:37

Humbësi i madh, Cuper shkarkohet nga Egjipti

më 20/06/2018 14:41

Kovaçiç: S’kemi frikë nga Argjentina! Individualisht jemi më të mirë sesa ata, pa Messin

më 20/06/2018 11:29

Botërori 2018, Japonia fiton ndaj Kolumbisë

më 19/06/2018 19:23

Botërori i Rusisë, në fushë Kolumbia e Polonia, Rusia nis ndeshjet e dyta

më 19/06/2018 13:35

Dita e pestë e Botërorit, në fushë Suedia, Belgjika dhe Anglia

më 18/06/2018 10:34

Aguero: Edhe Messi është njeri, shpresojmë në fitore ndaj Kroacisë

Sergio Aguero
më 16/06/2018 21:49