Deklarata e Klopp për Ramos “je kanceri i futbollit”, lajm i rrejshëm

Bota më 27/05/2018 13:42

Liverpool-i i Klopp: Shpejtësi dhe lum golash

më 13/04/2018 20:04

Klopp pas largimit të Coutinhos: Shpirti dhe zemra e Liverpoolit nuk shiten kurrë

Jurgen Klopp
më 07/01/2018 23:45

Klopp flet pas fitores ndaj Chelseat: Liverpooli mund të shkojë larg

më 17/09/2016 11:49

Klopp: Alex Ferguson ishte John Lennoni i futbollit

më 15/01/2016 15:05

Liverpooli e pësoi keq nga Watfordi

Pamje nga ndeshja Liverpool-Watford
Watford më 20/12/2015 16:44

Liverpool dhe City vazhdojnë garat në Capital One Cup

Futbollistët e Liverpoolit
Liverpool më 28/10/2015 22:49

Klopp pritet të marrë drejtimin e Bayernit

Jurgen Klopp
Mynih më 02/10/2015 18:40