Komisari Han, hera e 137

Sasho Ordanoski
Shkup më 15/11/2017 12:25

Javën e ardhshme Han viziton Maqedoninë

Komisioneri i BE-së për Zgjerim, Johannes Hann
Shkup më 13/11/2017 21:03

Osmani dhe Dimitrov në Bruksel në takim me Johanes Han

Dimitrov, Han dhe Osmani
më 13/11/2017 18:56

Han: Maqedonia dhe Shqipëria po përparojnë drejt BE-së

Komisioneri i BE-së për Zgjerim, Johannes Hann
Shkup më 11/11/2017 12:41

Dimitrov në Bruksel u takua me Johanes Han

dimitrov-han
më 26/09/2017 20:46

Han Zaevit: Vazhdoni të punoni në mënyrë demokratike me reformat e filluara

Zaev-Han
Shkup më 21/09/2017 12:37

BE rikonfirmon mbështetjen për perspektivën e zgjerimit me Ballkanin Perëndimor

Han dhe Mogerini
Shkup më 21/09/2017 9:35

Han reagoi ndaj nismës së Vuçiqit

Komisioneri i BE-së për Zgjerim, Johannes Hann
më 15/09/2017 11:37

Hahn: Turqia është partner kyç i BE-së në një rajon strategjik

Komisioneri i BE-së për Zgjerim, Johannes Hann
më 13/09/2017 11:00

Hahn: Qeveria e Kosovës të bëjë progres në rrugën drejt BE-së

Komisioneri i BE-së për Zgjerim, Johannes Hann
Kosovë më 11/09/2017 20:58