Brenda 4 viteve, shpëton nga gjarpri, ariu dhe peshkaqeni

më 25/04/2018 19:01

Gratë që lexojnë janë të rrezikshme

më 25/04/2018 13:57

Kinezët zbulojnë metodën brilante për të parandaluar këmbësorët të kalojnë rrugën në të kuqen (Video)

Botë më 24/04/2018 12:41

Fotografë të çmendur, që janë gati të bëjnë gjithçka për shkrepjen perfekte!

më 23/04/2018 19:23

Pasagjerja gjobitet me 500 dollarë për mollën që e mori në fluturim

më 23/04/2018 19:00

Pse Mbretëresha Elisabeth II feston dy ditëlindje?

më 22/04/2018 18:00

Pse njerëzit rrëqethen nga disa tinguj?

Rrenqeth
më 22/04/2018 15:11

Japoni, në moshën 117 vjeçare vdes personi më i moshuar në botë

më 22/04/2018 13:06

8 karaktere manipulatorësh emocionalë

Thenie femer pasqyre
më 21/04/2018 13:06