Netanyahu: Jeruzalemi kryeqytet i Izraelit prej 3 000 vitesh

Benjamin Netanyahu
më 10/12/2017 20:38

Erdogan: Nuk do të zbatohet lehtë vendimi i SHBA-së për Jerusalemin

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan
më 10/12/2017 20:00

Mijëra indonezianë përsëri protestojnë kundër vendimit të Trampit për Jerusalemin

134011636
më 10/12/2017 16:55

Ministrat arab e cilësojnë “të paligjshëm” vendimin e Trumpit për Jerusalemin

Liga Arabe
më 10/12/2017 11:20

Vendimi për Jerusalemin, protesta para Shtëpisë së Bardhë

Protesta para Shtëpisë së Bardhë
më 09/12/2017 12:07

Protestat në Jerusalem dhe Bregun Perëndimor, 67 të plagosur

protestaa jerusalem
më 08/12/2017 19:30

Vendet e Amerikës Latine kundërshtojnë vendimin e SHBA-ve për Jerusalemin

Pamje e tempullit të shenjtë në Jerusalem
më 08/12/2017 18:08

Tilerson: Për statusin final të Jerusalemit do të vendosin Izraeli dhe palestinezët

Sekretari shtetëror amerikan, Reks Tilerson
më 08/12/2017 16:49

Nga lobi sionist, tek dhëndrri Jared Kushner: Çfarë merr në këmbim Presidenti amerikan për Jerusalemin?

Trump
më 08/12/2017 16:34

Protestë në Stamboll: Jerusalemi është krenaria e myslimanëve

Protestë në Stamboll:
Stamboll më 08/12/2017 15:26