Jasir Asani pranë kalimit te Partizani

Jasir Asani
më 12/09/2017 10:26

Shkupi i kthej borxhin Bregallnicës

Festa e Shkupit
Shkup më 22/05/2017 15:48

Zendeli: Të ofrojmë spektakël, ne në fushë, ju në tribunë

Suat Zendeli
Shkup më 22/04/2017 13:18

Në ndeshjen Shkupi – Vardari edhe media ndërkombëtarë

Pamje nga stadiumi i FC Shkupit
Shkup më 21/04/2017 10:43

Derbi tetovar pa fitus, Shkupi lehtë e mundi Sileksin

Skuadra e Shkupit pas fitores
Shkup më 09/04/2017 18:57

Shkëndija dhe Shkupi fituan pikë të plota

Pamje nga ndeshja Shkupi - Renova
Shkup më 12/03/2017 16:50

Shkëndija humb derbin, barazojnë Shkupi e Renova

Festa e Shkupit
Shkup më 26/02/2017 16:39

Bajrami: Jemi gati për derbin e nesërm

Muharem Bajrami dhe Besar Iseni
Shkup më 18/02/2017 14:21

Shkupi i fortë edhe për serbët e Çaçakut

FC Shkupi
Ohër më 08/02/2017 15:10

Shkupi humbë kontrolluesen e parë në Ohër

FC Shkupi gjatë stërvitjeve
Shkup më 07/02/2017 15:39