Nainggolan kalon te Interi, zgjedh edhe numrin

më 17/06/2018 17:31

Fate të kryqëzuara, Lazio-Inter dhe përballja e vitit 2002

më 18/05/2018 19:32

Inter akuzohet për thirrje raciste ndaj Matuidi

më 01/05/2018 10:40

Interi arrin marrëveshje edhe me Asamoah

Asamoah
më 25/03/2018 19:30

Vdes Davide Astori, shtyhet java e 27 e Serisë A

më 04/03/2018 13:11

Milan-Inter, sot është dita e derbit të madh

më 04/03/2018 12:02

Candreva: Rezultatet e Interit varen nga ne

më 28/02/2018 15:46

PSG i ofron 40 milionë euro futbollistit të Interit

më 23/02/2018 12:15

Një tjetër derbi Inter-Milan… për Balotellin

Balotelli i mbetet besnik klubit "kuqezi"
më 19/02/2018 11:32