Mickoski bën thirrje për protesta këtë të dielë, shkak marrëveshja për emrin

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski
më 15/06/2018 17:18

Pesë minuta zgjati takimi Zaev – Mickoski

Zaev - Mickoski
Shkup më 13/06/2018 15:08

Mickoski kërkon takime urgjente me kryetarin e shtetit, Gjorge Ivanov dhe me kryeministrin Zoran Zaev

Hristijan Mickoski
Shkup më 13/06/2018 12:34

Mickoski nuk e ka këshilluar falas Gruevskin

Hristijan Mickoski
Shkup më 10/06/2018 22:56

“Botërori 2018”, ja për cilat kombëtare do të bëjnë tifo Zaev, Mickoski, Ahmeti, Sela…

Shkup më 07/06/2018 12:21

Porositë e kryetarit të Partisë Popullore Evropiane, Zhozef Dol për VMRO-DPMNE-në

Nga takimi i liderit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski me kryetarin e Partisë Popullore Evropiane, Zhozef Dol, në janar (2018) Foto: Printscreen
Shkup më 06/06/2018 14:35

Mickoski është paguar 20.000 euro si këshilltar në Qeveri

Shkup më 05/06/2018 16:26

Pamjet nga droni, si dukej protesta e VMRO-DPMNE-së të shtunën mbrëma (VIDEO)

Shkup më 03/06/2018 10:38

VMRO-DPMNE protestë në Shkup, Mickoski: Kjo Qeveri duhet të bjerë, edhe shqiptarët nuk e duan (VIDEO)

Mickoski
Shkup më 02/06/2018 21:21

VMRO-DPMNE përgatit program të ri zgjedhor “besëlidhja e re”

Manastir më 29/05/2018 22:41