Presidenti Thaçi emëroi 21 prokurorë të shtetit

Kosovë më 22/01/2018 21:47

Thaçi në Davos, bashkë me Trumpin, Makronin e liderë të tjerë botërorë

më 20/01/2018 22:01

Thaçi dënon gjuhën e përdorur ndaj Delawie

Kosovë më 18/01/2018 22:29

Presidenti Thaçi: Gjergj Kastrioti u quajt me të drejtë atlet i krishterimit

më 17/01/2018 15:40

Thaçi: Humbja e vëllezërve Gërvalla humbje e madhe për ne

33 vjet nga vrasja e vëllezërve Gërvalla dhe e Kadri Zekës
Kosovë më 17/01/2018 10:27

Presidenti Thaçi e dënon vrasjen e Oliver Ivanoviqit, kërkon të zbardhet sa më shpejtë rasti

Kosovë më 16/01/2018 11:40

Diplomati amerikan Wiliam Walker: Nuk pranoj dekorata nga Hashim Thaçi

William Walker
më 16/01/2018 9:45

Thaçi: Bisedova në telefon me Mustafën, i ofrova përkrahje për shërim

Isa Mustafa dhe Hashim Thaçi
Kosovë më 15/01/2018 13:02

Vuçiq kundërshtarëve: Mos deshët që në Bruksel ta grushtoja Thaçin?

Botë më 15/01/2018 12:13

Kosova me politikanë të liberalizuar, e qytetarë të izoluar

Haradinaj, Thaçi, Kadriu
Prishtinë më 13/01/2018 10:16