Ghetto Geasy publikoi këngën e re “Birthday” (Video)

Getoar Selimi - Geti
më 04/11/2017 12:29

Ja si u njohën Marina dhe Getoari!

Geti dhe Marina
më 25/09/2017 18:02

Marina Vjollca flet për herë të parë për dasmën e saj

auto_Getoar_Selimi_dhe_Marina_vjollca_puthja_dasma_ne_altar_11505070172
më 16/09/2017 20:46

U martuan Marina dhe Geti (VIDEO-FOTO)

auto_Getoar_Selimi_dhe_Marina_vjollca_puthja_dasma_ne_altar_11505070172
më 10/09/2017 21:13

Zbardhen detaje nga dasma e shumëpritur e Marinës dhe Getoarit!

Marina dhe Geti
më 01/08/2017 21:44

Festa e “çmendur” e Getit #FOTO

Marina dhe Geti
më 04/07/2017 22:16

I vodhi orën 35 mijë euro Getoarit, ja çfarë vendosi gjykata për 17-vjeçaren nga…

Getoar Selimi
më 18/03/2017 21:07

Marina dhe Getoari, bashkë apo të ndarë? Kjo foto e vërteton

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi
më 16/02/2017 15:21

Marina Vjollca do largohet nga Top Channel, e ndalon Geti shkaku xhelozisë?!

Marina Vjollca
më 01/07/2016 23:15