Mega ofertë e Mançesterit për futbolistin Gareth Bejl

Gareth Bale
më 28/05/2018 15:47

Bale shënon supergol me gërshërë për epërsinë e Realit ndaj Liverpoolit (VIDEO)

më 26/05/2018 22:14

Mediat në Angli të sigurta: Ja ku transferohet Bale

më 15/04/2018 10:55

Bale drejt Unitedit?

Gareth Bale
më 18/11/2017 21:27

Ronaldo, Griezman dhe Suarez më pak gola se Enis Bardhi

Badhi lë pas vete yjet e Primera Division
Shkup më 30/10/2017 13:54

Gareth Bale njoftoi kolegët për transferimin në Man Utd

Gareth Bale
më 03/06/2017 19:46

Finalja e Kardifit, ndeshja e fundit për yllin e BBC te Reali? (FOTO)

më 27/05/2017 19:22

Bale mund të mos luaj në gjysëmfinalen e Ligës së Kampionëve

Gareth Bale
më 25/04/2017 14:52