Galatasaray kampion i Super Ligës Turke

më 20/05/2018 11:34

Trajneri shqiptar Mahmuti merr drejtimin e Galatasaray-it

më 12/01/2018 14:08

Galatasaray-Beshiktash në takimin e 341-të

më 26/02/2017 18:30

Shtyhet derbi mes Galatasarayit dhe Fenerbarçes

Turqi më 20/03/2016 20:50

UEFA përjashton Galatasary-n për 1 vit nga të gjitha kompeticionet europiane

Galatasaray gjobitet 50 mijë euro
më 02/03/2016 15:16

Ndeshjet e të dielës në ligat më të forta

Ligat më të forta evropiane
Shkup më 25/10/2015 10:22

Përsëri shënon Meha, i jep fitore Konyas

Alban Meha
Konya më 14/09/2015 0:13

Reali me vështirësi, por e fitoi trofeun Santiago Barnabeu

Real Madrid
Madrid më 19/08/2015 11:32

Interi pëson tjetër disfatë

Wesley Sneijder
Istanbul më 02/08/2015 22:46

Mustafi më i shtrenjti, Podolskit i bie çmimi

Mustafi dhe Podolski
Gjermani më 31/07/2015 19:43