Lindur për të qenë bionde/ VIP-at që ndryshuan 100% kur ndërruan ngjyrë!

bjonde-brune
më 05/12/2017 21:51

Po kërkon një model të ri flokësh për dimër? Provo këto stile moderne

Camilla Luddington
më 03/12/2017 22:29

4 mitet që pengojnë rritjen e flokëve të gjata dhe të shëndetshme

floke te yndyrshme
më 20/11/2017 21:45

Flokë të shëndetshëm dhe të gjatë? Rezultatet e maskës me qepë do ju habisin

floke te dreja
Bota më 18/11/2017 20:30

Ja si të rrisni flokët me vetëm 1 përbërës!

Floke det
më 13/11/2017 23:25

Djema, ja modelet më popullore të flokëve tuaj ndër vite!

mashkull- floke
më 13/11/2017 17:54

Të gjitha vajzat me flokë kaçurrela, vëmendje! Këto janë tendencat e reja të dimrit

floket_kacurela
më 12/11/2017 15:38

Ushqimi që flokëve të thinjura i kthen ngjyrën: Aq i fuqishëm sa që edhe kanceri qëndron sa më larg jush!

floke-te-hidratuar-bordo.al_
më 11/11/2017 20:43

Ja sa shpesh duhet t’i presim flokët!

floke- prerje
më 10/11/2017 17:23

Dy fjalë mbi flokun e yndyrshëm, dhe si luftohet ai (përfundimisht!)

floke te yndyrshme
më 09/11/2017 19:17