Kapitenit të Fiorentinës iu dha lamtumira e fundit, ja sa persona ishin të pranishëm

më 08/03/2018 16:47

Vdes Davide Astori, shtyhet java e 27 e Serisë A

më 04/03/2018 13:11

Milani fiton kryendeshjen ndaj Fiorentinës

Lojtarët e Milanit duke festuar
më 20/02/2017 9:39

Juventusi dhe Fiorentina në çerekfinale të Kupës së Italisë

më 12/01/2017 9:55

Derbi i takon Milanit

Lojtarët e Milanit duke festuar
Milano më 17/01/2016 23:01

Interi shpejt rimerr kreun e Seria A

Futbollistët e Interit në festë
Milano më 07/01/2016 8:17

Fiorentina merr pozitën e parë në Serie A, Juventus mposht Veronën me rezultat të thellë

Paolo Dybala
Torino më 06/01/2016 17:24

Ekipet italiane në garë për Gashin

Shkëlzen Gashi
Torino më 30/12/2015 13:00

Juventus nuk di të ndalet, shtatë fitore radhazi

Manxhukiç shënoi dy gola për Juven (17)
Romë më 20/12/2015 17:58

Eliminohen Roma dhe Fiorentina

Lojtarët e Spezias duke festuar fitoren
Romë më 16/12/2015 22:11