Shfaqet premiera e filmit “Guardians of the Galaxy vol 2” në Hollywood

“Guardians of the Galaxy vol 2”
më 21/04/2017 12:02

Skena e famshme e filmit, që na kujton rëndësinë e mbrojtjes së ëndrrave (VIDEO)

Foto nga filmi
më 10/04/2017 16:26

Rikthehet “Fast and Furious”

Dimitrievski
më 09/04/2017 22:34

Ky është shqiptari që luan në Fast & Furious 8 (Video)

f8_1491421772-5055424
më 07/04/2017 12:23

Publikohet traileri i serisë së shtatë i ‘Game of Thrones’ (Video)

Game of Thrones
Bota më 02/04/2017 13:45

“E bukura dhe bisha”, çifti i vërtetë nuk kishte aspak fund të lumtur

93239727d73c9e55c3df2a5caafe5845
më 20/03/2017 12:28

Aktorja e famshme hollivudiane komplimenton aktorin Val Maloku (FOTO)

Jessica Chastain dhe Val Maloku
më 20/03/2017 10:29

Së shpejti premiera e filmit ‘Kill’em All’ me regji të Pjetër Malotes, luan edhe Van Damme (FOTO)

20170318131900389600
më 18/03/2017 13:59

Filmi për refugjatin e vogël nga Kosova fiton çmimin “Grimme”

Filmi “Nordstadtkinder-Lutwi”
më 09/03/2017 11:06

“Bloodlands”, pas Skocisë në Portugali

“Bloodlands”
më 07/03/2017 10:33