FIFA dënoi Federatën e Futbollit të Serbisë për transparentin çetnik në tribuna

më 01/07/2018 10:44

FIFA planifikon t’i marrë imunitetin diplomatik Maradona-s

Diego Maradona
më 28/06/2018 17:07

FIFA hetim kundër Krstajiçit, Federatës së Serbisë, Xhakës dhe Shaqirit

FIFA
Bota më 24/06/2018 14:02

Botërori 2018, të hënën fillojnë ndeshjet e fundit në grupe

Bota më 24/06/2018 13:59

Sot nis Kampionati Botëror i Futbollit

më 14/06/2018 12:10

Botërori 2026 do të organizohet në SHBA, Kanada dhe Meksikë

më 13/06/2018 16:20

FIFA merr vendimin, Kupa e Botës 2026, në 3 shtete dhe me 48 skuadra

më 13/06/2018 14:23

FIFA në kongres mban një minutë heshtje për Vokrrin (FOTO/VIDEO)

më 13/06/2018 13:29

Shefi i FIFA-s: Rusia “100% gati” për Kupën e Botës

më 07/06/2018 11:13

FIFA kallëzim penal për shitje jozyrtare të biletave

më 06/06/2018 21:00