Mogerini dhe Han e kanë përshëndetur vendimin e Kuvendit

Shkup më 20/10/2018 10:59

BE dhe OKB mbështesin marrëveshjen e Soçit

Botë më 19/10/2018 16:05

BE: Për rastin Khashoggi kemi të njëjtin qëndrim me SHBA-të

SHBA më 16/10/2018 9:58

Mogerini: Marrëveshja e Prespës është mundësi unikate, mund të mos përsëritet

Federika Mogerini
Shkup më 14/10/2018 10:05

Mogerini dhe Han : Qytetarët u deklaruan “për”, radhën e ka Kuvendi

Shkup më 01/10/2018 12:40

Maqedoni, Ivanovi anashkalohet nga ndërkombëtarët

Shkup më 14/09/2018 15:11

Veseli flet për letrën drejt Mogherinit: Opozita i tha mbathi çizmet e mbrona Kosovën

Kosovë më 13/09/2018 21:25

Mickoski pas takimit me Mogerinin: Qytetaret le ta dëgjojnë zemrën e tyre

Hristijan Mickoski
më 13/09/2018 19:39

Ivanov me porosi për Mogerinin: BE dhe NATO nuk guxojnë të jenë alibi për një marrëveshje të keqe

më 13/09/2018 18:39

Mogerini nga Çarshia: Ju lutem mos heshtni, në referendum votoni për të ardhmen tuaj (FOTO+VIDEO)

Federika Mogerini
më 13/09/2018 17:00