Ekskluzive: Enis Bardhi kaloi testimet mjekësore te Levante (FOTO)

Enis Bardhi gjatë kontrollave mjekësore në Levante
Shkup më 17/07/2017 10:44

Të gjithë e duan Bardhin, Dortmundi dhe Shtutgarti e vëzhgojnë

Enis Bardhi dhe trajneri i tij Nebojsha Vinjeviç
Shkup më 26/05/2017 10:28

Bardhi i Ujpestit dhe Iseni i Shkupit në Top-20 më të mirët në Evropë

Besar Iseni
Shkup më 24/05/2017 13:43

Fiton Ujpesti, përsëri shënon Bardhi

Enis Bardhi dhe trajneri i tij Nebojsha Vinjeviç
Shkup më 22/04/2017 20:52

“Marca” spanjole nxjerr Bardhin në mesin e 10 talentëve

Marca për Enis Bardhin
Shkup më 18/01/2017 12:13

Bardhi e Ejupi “mbretërit” e kampionateve të Hungarisë dhe Kroacisë

Enis Bardhi dhe Muzafer Ejupi
Shkup më 10/12/2016 21:12

Edhe një gol i Bardhit i jep fitoren Ujpestit (VIDEO)

Enis Bardhi
Shkup më 06/04/2016 20:51

Bardhi në ekipin më të mirë të javës në Hungari

Enis Bardhi (29) në ndeshjen ndaj Videoton
Shkup më 15/02/2016 14:31