Shkëndija me fitore i mbyll miqësoret në Turqi

Dyshja e Shkëndijës, Ibraimi - Hasani
Shkup më 03/02/2018 18:37

Shkupi dhe Renova shijojnë disfatat e para miqësore

Moment nga ndeshja Shkupi - Çelik
Shkup më 01/02/2018 10:17

Musliu u prezantua te Shkëndija

Tetovë më 30/01/2018 11:43

Basilio Ndong përforcon Shkupin (FOTO+VIDEO)

Trajneri Ardian Nuhiu dhe pronari i klubit Shefshet Demiri me futbollistin e ri Basilio Ndong
Shkup më 30/01/2018 9:58

Shkëndija prezantoi nigerianin Wakili

Tetovë më 29/01/2018 18:04

Pas dy fitoreve, Renova barazon pa gola

KF Renova në stërvitje
Shkup më 29/01/2018 10:06

Shkupi ndali në barazim Qarabagun (VIDEO)

Pamje nga ndeshja Shkupi - Qarabagu
Shkup më 25/01/2018 18:23

Shkëndija e humbi miqësoren e parë në Turqi

Shkëndija gjatë stërvitjeve, në mesin e tyre dhe Demiri dhe Bojku
Shkup më 22/01/2018 19:39

Shkëndija i filloi përgatitjet në Antali

Armend Alimi
Shkup më 21/01/2018 17:47

Shkëndija udhëtoi për në Turqi

Ekipi i Shkëndijës në aeroportin e Shkupit
Shkup më 20/01/2018 10:59