“Fadil Vokrri” solli fat, gjithçka nga ndeshja e sotme Kosovë – Ishujt Faroe (VIDEO)

më 10/09/2018 22:41

Kosova, në Ligën e Kombeve, UEFA “dritë jeshile” stadiumit “Fadil Vokrri”

më 27/08/2018 13:35

Zyrtarisht Stadiumi i Prishtinës e merr emrin “Fadil Vokrri”

më 06/08/2018 17:30

“Përjetësohet” Fadil Vokrri, stadiumi i Prishtinës merr emrin e tij

më 23/07/2018 20:45

FIFA në kongres mban një minutë heshtje për Vokrrin (FOTO/VIDEO)

më 13/06/2018 13:29

Aksione, gola dhe trofe: Televizioni i Partizanit sjell filmin dokumentar rreth Fadil Vokrrit

më 12/06/2018 1:29

Kujtim i veçantë i klubit futbollistik “Partizani” për Fadil Vokrrin

më 11/06/2018 11:29

“Fadil Vokrri ishte krenaria e kombit të tij”

më 10/06/2018 17:21

Qindra qytetarë, sportistë e zyrtarë shtetëror po marrin pjesë në homazhet për Fadil Vokrrin

më 10/06/2018 12:53

Kosova në zi, i jepet lamtumira e fundit Fadil Vokrrit

Kosovë më 10/06/2018 10:42