Eugent Bushpepa, thirrje fansave: Po përpiqet të vjedhë pará në emrin tim

më 17/05/2018 0:32

Nata e shqiptarëve në Eurovizion, sonte finalja e madhe

më 12/05/2018 10:46

Finale shqiptarësh në Eurovision. “Shqiponja” shfaqet sërish

më 11/05/2018 17:30

Komentohet look-u dhe zëri i Eugent Bushpepës në Eurovizion

më 04/05/2018 18:57

Prestigjozja britanike me vlerësimet maksimale: “Shqipëria, surpriza e natës!”

më 18/04/2018 19:50

Eurovizioni po troket, Shqipëria në renditje të favorshme në radhën e performancave!

më 04/04/2018 18:51

Kostume tradiocionale në videoklipin zyrtar të Bushpepës “Mall” (VIDEO)

më 27/03/2018 19:31

Bushpepa prezanton versionin final të këngës “Mall”, fansat të zhgënjyer (VIDEO)

më 16/03/2018 22:02

Eugent Bushpepa përfaqëson Shqipërinë në Eurovision

më 24/12/2017 11:10