Fansja i propozon martesë, këngëtari shqiptar ndërpret performancën

më 21/07/2018 21:58

Babai i Ermal Metës letër publike për të birin, rrëfen historinë e jetës së tyre: Dua të takoj

më 27/06/2018 9:23

Veliaj: Për ardhjen e Rita Orës e Ermal Metës nuk është shpenzuar asnjë qindarkë

më 06/06/2018 17:33

Pas Eurovisionit, e Eugent Bushpepa dhe Ermal Meta do të performojnë në Tiranë

më 13/05/2018 21:55

Nata e shqiptarëve në Eurovizion, sonte finalja e madhe

më 12/05/2018 10:46

Finale shqiptarësh në Eurovision. “Shqiponja” shfaqet sërish

më 11/05/2018 17:30

Verë fantastike, Rita Ora dhe Ermal Meta koncerte në Tiranë, zbulohen datat

më 02/05/2018 20:00

Shqiptarët kryesojnë listat e parashikimeve të Eurovision 2018

më 23/02/2018 11:38

Ermal Meta gazetarëve shqiptarë: Mos spekuloni me jetën time

më 13/02/2018 15:41

“Bastard, nuk më bëre dot asgjë”, Ermal Meta kujton dhunën e të atit dhe fëmijërinë e vrarë

më 11/02/2018 21:14