Duket natyral, por ky grim Elvana Gjatës i ka marrë shumë kohë

më 13/03/2018 15:12

Brenda shtëpisë luksoze të Elvana Gjatës, pranon se është në lidhje të re dashurie (FOTO)

më 18/02/2018 19:21

Dy veshjet e Elvanës në koncert dhe kuptimi i tyre

më 04/02/2018 13:18

Era dhe Elvana nuk ndalen, mahnisin Rumaninë dhe Francën

Era dhe Elvana
më 06/08/2017 15:30

Elvana Gjata ndez Francën, performanca e parë në Evropë (FOTO)

më 06/08/2017 14:22

Publikohet videoja e Elvanës dhe David Guettas gjatë realizimit të këngës (Video)

më 18/06/2017 0:13

Elvana Gjata sapo ia doli, kënga e parë për tregun ndërkombëtar (VIDEO)

më 14/06/2017 19:30

Elvana sjell projektin më të ri (VIDEO)

më 14/06/2017 12:02

Elvana shet të gjitha aksionet dhe “ndahet” përfundimisht, ja çfarë bëri Flori

më 04/06/2017 9:00

Flor Mumajesin nuk e lënë të ndahet nga Elvana Gjata

më 19/05/2017 16:52