Superkupa e Spanjës, “El Clasico” e parë ndez luftën

messi- ronaldo
më 12/08/2017 20:30

Caktohet data e “El Clasicos”

Ronaldo dhe Messi
më 20/03/2017 22:19

Reali përmbys Barcelonën, nxehet lufta për titull (Video/Foto)

Real Madridi duke festuar
Barcelonë më 02/04/2016 22:29

“Fitorja në Camp Nou mund ta ndryshojë rrjedhën e sezonit për Realin”

Michel Salgado
më 02/04/2016 11:13

El Classico, Reali deklasohet nga Barcelona

Barcelona
Madrid më 21/11/2015 20:12

Blindohet “El Clasico”, 2500 policë në Bernabeu

Blindohet “El Clasico”, 2500 policë në Bernabeu
Madrid më 21/11/2015 11:22

“El Clasico“, bileta më e shtrenjtë shitet rreth 2.700 euro

Santiago Bernabeu
Spanjë më 18/11/2015 19:36

Messi nuk është i gatshëm për ndeshjen ndaj Realit

Lionel Messi
Barcelonë më 11/11/2015 9:57