Dua Lipa dhe Sean Paul sjellin “No lie” (VIDEO)

Sean Paul dhe Dua Lipa
më 10/01/2017 21:22

Dua Lipa lë prapa Rihannan në top listën “Dance Club Songs” (FOTO)

Dua Lipa
më 05/01/2017 21:16

Publikohet dokumentari për Dua Lipan (VIDEO)

Dua Lipa
më 21/12/2016 19:02

Dua Lipa: Para se të bëhesha këngëtare punoja si shoqëruese e klientëve në një restorant meksikan

Dua Lipa
më 05/11/2016 11:50

Dua Lipa në TV britanike, u mëson prezantuesve gjuhën shqipe (Video)

Dua Lipa
më 03/10/2016 13:49

Dua Lipa, në kopertinën e revistës së njohur në Indonezi

Dua Lipa
më 12/09/2016 13:16

Zogaj: Suksesi i Erës e Majlindës, individual

Petrit Zogaj
Kosovë më 08/09/2016 21:51

Dokumentar kushtuar Dua Lipës- E lindur për të qenë yll muzike (VIDEO)

Dua Lipa performoi në emisionin e famshëm të Jimmy Fallon
më 02/09/2016 12:14

Ky është momenti të cilin Dua Lipa kurrë nuk do ta harrojë në jetë (Video)

Dupa Lipa
më 10/08/2016 9:42

Intervista ekskluzive e këngëtares me famë botërore Dua Lipa (Video)

Intervista e Dua Lipa-s
Prishtinë më 08/08/2016 20:00