Maqedoni, ja si do të jetë moti deri në fund të muajit (FOTO)

Moti i keq bllokon 11 turistë francezë në Theth
Shkup më 16/01/2017 12:29

Maqedoni, sot pasdite pritet të ketë reshura të shiut dhe borës

Ilustrim
Shkup më 13/01/2017 13:04

Të pastrehët viktima të temperaturave ekstreme të ulëta

Pastrehe, dimer, ftohte
Shkup më 13/01/2017 10:50

Maqedoni, DPHM paralajmën rritje të temperaturave dhe reshje të shiut dhe borës

Moti me diell
Shkup më 12/01/2017 13:37

Vendkalimi kufitar “Evzoni” i hapur për kamionë, “Dojrani” ende i mbyllur

Dogana - ilustrim
më 12/01/2017 13:35

Temperatura të ulëta, qytetarët të kenë kujdes në sipërfaqe të rrëshqitshme

Këmbësor
më 12/01/2017 8:46

Shkupi dhe Sarajeva kryeqytetet më të ftohta

Moti i ftohtë
më 11/01/2017 15:01

Bora ende shkakton probleme në Greqi

Greqi
më 11/01/2017 12:58

Maqedoni, prej të premtes borë, shi dhe temperatura më të larta

Moti sot në Maqedoni
Shkup më 11/01/2017 12:20

Rreth 70 kamionë të bllokuar në Evzoni, presin hyrje në Greqi

Evzoni
më 11/01/2017 12:02