Përse e kuqja na bën të ndihemi më tërheqës?

Fustani kuq
më 07/10/2017 22:29

Sytë ndryshe, mendja ndryshe…11 fakte interesante shkencore, për dallimin mes meshkujve dhe femrave

dashuri
më 07/10/2017 21:45

A mjafton dashuria për t’u martuar?

"Oh, my love"
më 07/10/2017 20:15

Çfarë është tek e fundit dashuria? Shkenca e ka një shpjegim “të fortë”

dashuri thenie
më 06/10/2017 23:30

Gazetarja dhe Princi: Historia e dashurisë së Mbretëreshës Letizia dhe Mbretit Felipe VI (FOTO)

Mbretëresha Letizia dhe Mbreti Felipe VI
më 18/09/2017 19:30

Dashuria e parë ndikon në të gjitha marrëdhëniet e ardhshme

cift-i-dashuruar dashuri
më 16/09/2017 14:12

8 sjelljet e vajzave që tregojnë nuk është më e interesuar për ty

ndarje-divorc-dashuri-zenke-670x543
më 13/09/2017 13:17

Katër llojet e çifteve që ekzistojnë në botë, cili jeni ju?

dashuri (531x600)
më 12/09/2017 13:41

Disa zakone të femrave para të cilave meshkujt dorëzohen

Dashuri335
më 10/09/2017 20:28