Real Madrid ia bën pagën 30 mln euro Ronaldos

Cristiano Ronaldo
më 21/04/2018 13:28

Buffon ishte duke dhënë intervistë, shikojeni çfarë bëri Ronaldo (VIDEO)

më 12/04/2018 11:03

“Këpuca e Artë”: Messi i pari, Salah… Ronaldo!

Mesi dhe Ronaldo
më 09/04/2018 9:20

Ronaldo: Falënderoj tifozët e Juventus, kjo nuk më ka ndodhur kurrë në karrierë

Christiano Ronaldo
më 04/04/2018 10:26

Ronaldo për pak sa nuk u godit me shishe nga tifozët e PSG-së gjatë festës së golit (Video)

më 07/03/2018 15:45

Ronaldo: Nëse tani duhet t’i jap fund karrierës do të isha i lumtur

më 27/02/2018 21:01

Zidane ‘përjashton’ Ronaldon: Duhet të pushojë!

më 27/02/2018 15:50

Ronaldo po kujdeset si një kapiten për të ndihmuar Benzeman

Përqafim i dyshes Benzema - Ronaldo
Bota më 25/02/2018 12:35

Ronaldo: Për një kohë të gjatë mund të luaj në nivelin më të lartë

Christiano Ronaldo
më 08/02/2018 20:39

Sot 5 shkurt, Ronaldo feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush

Cristiano Ronaldo
më 05/02/2018 17:29