Britani, mijëra rrënjë kanabisi në bunkerin bërthamor

Bunkerë me kanabis në Britani
më 24/02/2017 9:41

Një grua humbi jetën në Angli nga stuhia Doris

stuhi
më 23/02/2017 19:18

Ja mesazhi në gjuhën shqipe që ministri britanik Dankan e përcjell për Maqedoninë

Alen Dankan
Shkup më 23/02/2017 14:03

Ministri britanik për Evropë dhe Amerikë, nesër në Shkup për takim me kreun e shtetit

Alen Dankan
Shkup më 22/02/2017 13:34

Britania jep mbi 200 milionë euro kundër urisë në Somali dhe Sudanin Jugor

SudanSudan
më 22/02/2017 12:23

Juncker: Britanikët do të paguajnë faturë të lartë për dalje nga BE-ja

Presidenti i Komisionit Evropian Jean-Claude Juncker
më 21/02/2017 19:45

Pesë të rinj janë arrestuar në Londër nga policia për luftë kundër terrorizmit

Londra Londer Angli Britani e MAdhe
më 21/02/2017 9:40

Junker: Për daljen e Britanisë së Madhe nga BE-ja do të jenë të nevojshme më shumë se dy vjet

Jean-Claude Juncker
më 17/02/2017 8:26

Britani, hapet qendër për mbrojtje kibernetike

Londra Londer Angli Britani e MAdhe
më 14/02/2017 21:01

Mej: Është gabim vendimi i Trampit për ndalesë për hyarje të myslimanëve në SHBA

Theresa May
më 09/02/2017 22:14