Boksieri Tony Bellew nuk dëshiron të përballet me Joshuan: Nuk më duhet një problem i tillë

më 06/05/2018 10:35

Valdet Bajrami, Urim Saiti dhe Avdyl Salihu pjesë e ngjarjes më të re sportive në Zvicër

më 20/03/2018 15:30

Ilir Latifi ‘shkatërron’ kundërshtarin qysh në raundin e parë (Video)

Ilir Latifi
Bota më 25/02/2018 12:46

Joshua dhe Parker bëjnë ritualin e zakonshëm, dalin përballë njëri-tjetrit (Video)

Joshua dhe Parker
më 16/01/2018 22:36

Fury: Unë jam “mbreti” absolut i peshave të rënda

Tyson Fury
më 16/12/2017 0:01

Tete vendos rekord të ri botëror në boks, nokauton kundërshtarin me një goditje pas vetëm 11 sekondave (Foto/Video)

më 19/11/2017 15:48

“Gongu i Artë” në duart e shqiptarit Vjerdha

Bekim Vjerdha me trofeun Gongu i Artë
Shkup më 11/11/2017 22:54

Wladimir Klitschko zbardh mesazhin që kishte përgatitur për ri-ballafaqimin me Anthony Joshuan

Kliçko-Joshua
më 11/11/2017 11:10

Gjithçka gati për “Gongun e artë”

Gongu i artë
Shkup më 10/11/2017 9:42

Wilder e ka befasuar Luan Krasniqin, shpreson ta shohë ndaj Joshuas

Deontay Wilder
më 05/11/2017 19:13