Kosovë, Ministri i jashtëm turk Çavuşoğlu takon homologun Pacolli

më 19/10/2018 18:14

Pacolli konfirmon emërimin e Ekrem Mustafës ministër i Punëve të Brendshme

Kosovë më 15/10/2018 21:12

Pacolli: Ura e Ibrit do të mbajë emrin e një këngëtare amerikane

më 14/10/2018 21:41

​Pacolli: Kosova është në rrugën e duhur të faktorizimit dhe fuqizimit ndërkombëtar

Bexhet Pacolli
Kosovë më 13/10/2018 22:16

Pacolli përshëndet deklaratat e Komshiqit rreth Kosovës, thotë janë personale por edhe pragmatike

Prishtinë më 13/10/2018 18:01

Pacolli: Synimi i radhës në nëntor të këtij viti është anëtarësimi në INTERPOL

Prishtinë më 13/10/2018 11:19

Kosova bëhet anëtare asocicuese në Organizatën Ndërkombëtare të Frankofonisë

më 11/10/2018 17:57

Hahn: Kosova, afër liberalizimit të vizave

Johannes Han dhe Bexhet Pacolli
Kosovë më 25/09/2018 16:45

Kosova u kërkon shteteve islamike përkrahje për anëtarësimin në Interpol

më 25/09/2018 12:18

Thaçi në Facebook: Për finalizimin e agjendës, po punojmë bashkë me Pacollin

Prishtinë më 23/09/2018 22:31