Barcelona refuzon të vendosë barriera mbrojtëse në rrugë

Tmerr në Barcelonë: Furgoni godet turmën e njerëzve
më 19/08/2017 22:07

Sulmet në Spanjë janë kryer nga një grup xhihadistësh

Barcelonë
më 19/08/2017 21:49

Policia: Është shkatërruar celula terroriste nga Barcelona

Barcelona
më 19/08/2017 16:23

Policia spanjolle i kumtoi emrat e të dyshuarve për sulmet në Barcelonë dhe Kembrils

Barcelonë
më 19/08/2017 13:54

Presidenti Meta shpreh ngushëllimet për viktimat e terrorizmit në Barcelonë

Ilir Meta
më 18/08/2017 19:00

Celulë terroriste tetë anëtarëshe është involvuar në sulmet në Katalonjë

Barcelonë
më 18/08/2017 13:54

Ivanov i dërgoi letër ngushëllimi mbretit Felipe për aktin terrorist në Barcelonë

Gjorgje Ivanov
Shkup më 18/08/2017 12:52

Zoran Zaev dënoi ashpër sulmin në Barcelonë

Zoran Zaev
Shkup më 18/08/2017 11:18

Ndër viktimat në Barcelonë ka edhe nga Maqedonia

Barcelonë
më 18/08/2017 8:36

Policia spanjolle ka vrarë pesë sulmuesit në sulmin e ri në qytetin katalonas Kambrils (FOTO)

Tmerr në Barcelonë: Furgoni godet turmën e njerëzve
më 18/08/2017 8:32