“Gjërat që na bashkojnë dhe gjërat që na ndajnë”. Letrat e dashurisë të Barak Obamës, për të dashurën në kolegj

obama letra
më 20/10/2017 17:43

Michelle, dedikim dashurie Obamës për 25-vjetorin e martesës!

Michelle dhe Barack Obama
më 04/10/2017 20:00

Bidenin, Obamën dhe Harryn, i bashkon basketbolli

obama-henry
më 30/09/2017 12:53

E dini kush e mban rekordin e pëlqimeve në Twitter? (FOTO)

Ilustrim
më 29/08/2017 11:13

Postimi antiracist i Obamës është bërë më i pëlqyeri deri tash në Twitter

Obama, Tuiter
më 16/08/2017 15:03

Postimi i Obamës rreth trazirave në Virxhinia thyen rekord në Twitter

obama
më 15/08/2017 22:33

Trump “rrëzon” Obama-n, ndalon transgjinorët në ushtri

Donald Trump
më 26/07/2017 19:09

Trump akuzon Obama-n: Nuk bëri asgjë për Rusinë

Donald Trump
më 25/06/2017 14:10

Këtë nuk e kishim vënë re, Michelle zbulon se Obama ka bërë të njëjtën gjë për 8 vite

Barack dhe Michelle Obama
më 09/06/2017 19:18

Gafat e udhëheqësve botërorë, me mikrofonin hapur: “Ndezur është kjo gjëja?”

Barack Obama
më 06/06/2017 1:15