Rreperi 26-vjeçar vdes nga overdoza!

më 08/09/2018 12:05

Veprim i sikletshëm dhe pahijshëm i priftit ndaj Adriana Grandes (VIDEO)

më 02/09/2018 17:40

Pasi konfirmuan lidhjen, çifti i njohur po bashkëjetojnë në këtë apartament luksoz (FOTO)

më 22/06/2018 11:31

Pas vetëm 1 muaj lidhje, fejohet këngëtarja e njohur!

më 12/06/2018 21:00

Pak javë pas ndarjes, Ariana Grande fejohet papritur

më 12/06/2018 12:50

Ariana Grande publikon këngë të re që aludon me sulmin në Manchester (VIDEO)

më 20/04/2018 19:18

Dua Lipa do të vijë me një bashkëpunim me Ariana Grand-en?

më 18/01/2018 17:40

Diçka ka ndodhur sërish me koncertin e Ariana Grande (FOTO)

më 24/08/2017 13:05