Arben Taravari i hedh poshtë akuzat e BDI – Gostivar

Kryetari i Gostivarit, Arben Taravari
Gostivar më 10/08/2018 16:35

BDI Gostivar: Taravari me familjarët e tij ndërton shtëpi në teren sportiv

Gostivar më 10/08/2018 12:58

Taravari: Aleanca për Shqiptarët do ta mbështesë referendumin

Kryetari i Gostivarit, Arben Taravari
Shkup më 06/08/2018 21:39

U takuan Taravari dhe Haziri, biseduan për thellimin e bashkëpunimit Gostivar – Gjilan

Taravari - Haziri
Gostivar më 02/08/2018 22:09

Mbrëmë u mbajt koncert folklorik në sheshin e Gostivarit

Gostivar më 27/07/2018 13:54

Taravari me apel për qytetarët dhe policinë për ardhjen e mërgimtarëve

Kryetari i Gostivarit, Arben Taravari
Gostivar më 13/07/2018 14:09

Kryetari Taravari priti futbollistin e mirënjohur në kombëtares së Zvicrës, Admir Mehmedi

Gostivar më 28/06/2018 13:53

Komuna e Gostivarit: Vendimi i shumicës në Këshill, la në terr palestrën sportive “Rinia” – Gostivar

Komuna e Gostivarit
Gostivar më 21/06/2018 14:32

Komuna e Gostivarit: Në shtator katër çerdhe të reja do të hapin dyert për fëmijët

Gostivar më 21/06/2018 14:20

Taravari-Nuhiut: Eja të mërkurën në ordinancën neurologjike dhe do t’ju kontrolloj falas, po ke nevojë

Arben Taravari
më 13/06/2018 15:22