Largimi mes lotësh i Iniestës, Barça zgjedh kapitenin

Messi dhe Iniesta festojne pas fitores
më 10/08/2018 19:22

Iniesta i jep lamtumirën kombëtares së Spanjës

më 01/07/2018 22:01

Barcelona i jep lamtumirën Iniestas me fitore ndaj Sociedadit

më 21/05/2018 1:21

Barcelona ‘përcjell’ zyrtarisht Iniestën nga ‘Camp Nou’

Bota më 19/05/2018 1:00

Mes lotëve, Andres Iniesta konfirmon: Do largohem nga Barcelona në fund të sezonit

më 27/04/2018 19:03

Jo vetëm Barça, Iniesta mendon tërheqjen edhe nga Spanja

Iniesta shënoi golin e dytë për Spanjën
më 22/03/2018 12:58

Oferta e Tianjin për Iniestën, para dhe tregti me verën

Andres Iniesta
më 08/03/2018 9:43

Iniesta nënshkruan “kontratë të përjetshme” me Barcelonën

më 06/10/2017 20:00

UEFA befason me lojtarin e ndeshjes Barcelona – PSG

më 09/03/2017 10:06