Ambasada e Rusisë: Qëllimisht ose jo, Zaev ëshë i informuar gabimisht

Ambasada e Federatës Ruse në Republikën e Maqedonisë
Shkup më 16/04/2018 14:19

Ambasada e Rusisë demanton se qëndron mbrapa protestave në Shkup

Ambasada e Federatës Ruse në Republikën e Maqedonisë
Shkup më 06/04/2018 14:45

Ambasadori rus i priti përkrahësit e diplomatit të dëbuar (VIDEO)

më 03/04/2018 19:28

DASH: Jemi të kënaqur nga Maqedonia që është bërë pjesë e aksionit kundër Rusisë

STATE DEPARTMENT
më 31/03/2018 14:58

Retorika e ashpër e ambasadorit rus, Zaev: nuk dëshirojmë ta sulmojmë dikë (VIDEO)

Shkup më 30/03/2018 15:15

Retorika kërcënuese e Shçerbakut, reagon Lëvizja BESA

Shkup më 29/03/2018 16:27

“Moska nuk është partner i yni”, ambasadori rus: prandaj VMRO-ja e ka humbur pushtetin

Shkup më 29/03/2018 13:45

Për ligjin e gjuhëve dhe deklaratat e Ramës: reagon ambasadori rus në Maqedoni

Ambasada e Federatës Ruse në Republikën e Maqedonisë
Shkup më 29/03/2018 13:30

Kryeministri i Zoran Zaev deklarohet për skandalin me diplomacinë ruse (VIDEO)

Shkup më 27/03/2018 16:48

Dëbimi i diplomatit rus nga Maqedonia, Ivanov thotë se është hap i nxituar

Gjorge Ivanov
Shkup më 27/03/2018 14:52