Dy të rinj vdesin në aksident trafiku në Krushë të Vogël

auto_aksident_-_bore-aksident1512905422
më 10/12/2017 16:38

Nëntë të lënduar në një aksident zinxhiror në rrugën Gostivar-Kërçovë

Aksident - ilustrim
më 10/12/2017 12:17

Maqedoni, në aksident trafiku ndërroi jetë një 24-vjeçar

policia- mpb
Shkup më 09/12/2017 11:25

Në nëntor nëpër rrugët e Gostivarit ka pasur 20 aksidente trafiku dhe një viktimë

Makinë
më 06/12/2017 17:30

Gjermani, përplasen dy trena, dhjetëra të plagosur

Përplasje trenash
më 05/12/2017 22:03

Shoferi i një autobusi nga Maqedonia lëndohet si pasojë e një aksidenti në Austri

133981738
Austri më 23/11/2017 13:16

Maqedoni, në aksident rrugor ndërroi jetë një 19-vjeçar

Policia e Maqedonisë
Shkup më 18/11/2017 11:07

Nëntë viktima në një aksident rrugor në Bullgari

aksident autobusi
më 17/11/2017 18:50

Tre persona janë lënduar në aksidentin rrugor afër Obleshevës

Aksident - ilustrim
Shtip më 16/11/2017 21:58

Humbi jetën në aksident trafiku ish kryetari i Këshillit për Radiodifuzion, Zoran Stefanovski

Zoran Stefanovski
Shkup më 06/11/2017 10:44