Bashkëshorti i Adelinës më në fund na tregon një foto të djalit me këngëtaren

Adelina Ismaili dhe Vali
më 07/09/2017 14:33

Adelina Ismaili, për herë të parë në ekran me të birin, shikoni sa është rritur Uliksi

Adelina Ismaili
më 23/06/2017 23:41

Rikthehet fuqishëm Adelina me një projekt ndryshe, thotë ‘Fol nihere’ (Video)

Adelina Ismajli
më 09/06/2017 23:07

Adelina Ismaili i propozoi e para Valit? Historia e dashurisë, siç nuk e keni ditur

adelina-ismaili
më 09/06/2017 1:38

Nuk ka më pushime, mami Adelina rikthehet me një këngë të re

Adelina Ismajli
më 29/05/2017 23:48

Duhej të lindte Adelina Ismaili që Zanfina të zbulonte këtë sekret për veten

Adelina dhe Zanfina
më 22/04/2017 13:21

Adelina Ismaili bëhet nënë, bashkëshorti i saj publikon foton e parë me fëmijën (FOTO)

Adelina Ismaili
më 18/04/2017 20:21

Adelina Ismaili rikthehet në ekran dhe rrëfen shtatzëninë, pritjen e të birit, emrin dhe… (FOTO)

c42a80e801377fb956e586cb4246ae0f
më 28/03/2017 12:29

Lajmërohet Adelina Ismaili: Reagon për atë që më së paku e prisni! (FOTO)

Adelina Ismajli
më 14/03/2017 9:25

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

adelina-ismaili
më 22/01/2017 19:31