Huawei prezanton telefonin inteligjent Honor 6

Huawei prezanton telefonin inteligjent Honor 6
më 26/06/2014 11:42

Android me 1 miliard njerëz, që bëjnë 93 milionë “selfie” në ditë

Drejtuesi i Android, Sundar Pichai
Bota më 25/06/2014 22:29

Apple fton yjet e sportit të testojnë iWatch

iWatch, kështu quhet sfida e radhës e Apple
më 25/06/2014 9:02

Superkompjuteri i Kinës Tianhe-2 kryeson përsëri

Superkompjuteri i Kinës Tianhe-2 kryeson përsëri
më 24/06/2014 16:11

BlackBerry konfirmon nxjerrjen në treg të telefonit të ri “Passport”

BlackBerry “Passport”
Bota më 23/06/2014 22:19

Apple planifikon të lansojë më shumë se një orë të mençur

Apple planifikon të lansojë më shumë se një orë të mençur
më 23/06/2014 8:38

Maserati Alfieri, kalon nga koncepti në prodhim serik

Maserati Alfieri
më 22/06/2014 11:01

LinkedIn me një aplikacion për iPhone

LinkedIn me një aplikacion për iPhone
më 21/06/2014 11:22

Inovative: Aplikacion i ri i cili do t’ju mundesojë që fotot nga instagrami t’i ktheni në manikyr

Nail snaps
më 21/06/2014 2:45

iOS 8 do të sjellë më shumë kontroll mbi kamerën e iPhone

Gjiganti amerikan i teknologjisë dhe prodhuesi i telefonit më të famshëm në botë, iPhone, kompania Apple ka rrëmbyer vendin e dytë në tregun e prodhuesve të telefonave
më 20/06/2014 14:24