LinkedIn me një aplikacion për iPhone

LinkedIn me një aplikacion për iPhone
më 21/06/2014 11:22

Inovative: Aplikacion i ri i cili do t’ju mundesojë që fotot nga instagrami t’i ktheni në manikyr

Nail snaps
më 21/06/2014 2:45

iOS 8 do të sjellë më shumë kontroll mbi kamerën e iPhone

Gjiganti amerikan i teknologjisë dhe prodhuesi i telefonit më të famshëm në botë, iPhone, kompania Apple ka rrëmbyer vendin e dytë në tregun e prodhuesve të telefonave
më 20/06/2014 14:24

Samsung lanson Galaxy S5 super të shpejtë në Kore

Samsung Galaxy S5 LTE-A
më 19/06/2014 1:47

Blackberry lançon BBM Protected për organizatat dhe sipërmarrjet

BlackBerry
më 17/06/2014 13:29

Kina – Nga kopjuese në pozicion lideri në teknologji?

Kina - Nga kopjuese në pozicion lideri në teknologji?
Kinë më 15/06/2014 19:22

Amazon prezantoi shërbimin muzikor në internet

më 14/06/2014 8:54

Volkswagen Amarok Ultimate vjen këtë verë

Volkswagen Amarok Ultimate
më 13/06/2014 11:21