Mësohen çmimet e telefonave Google Pixel 2 dhe Pixel 2 XL

1-411-780x439
më 20/09/2017 20:40

Alcajmeri, inteligjenca artificiale vjen në ndihmë

Alcajmeri, inteligjenca artificiale vjen në ndihmë
më 20/09/2017 11:49

Lansohet kamera që mundëson gjetjen e këndit ideal për foto (FOTO)

Kamerë
më 20/09/2017 11:06

Messenger ‘konkurencë’ përdoruesish me Whatsapp

Facebook-Messenger-iPhone-6-600x358
më 18/09/2017 19:00

Kaspersky mohon lidhjet me spiunazhin rus

Kaspersky
më 16/09/2017 20:30

Katër tipet e përdoruesve të Facebook

Facebook
më 15/09/2017 13:39

Investitorët të shqetësuar nga data e lëshimit në treg të iPhone X

iPhone X
më 14/09/2017 13:51

Samsung me Galaxy Note të palosshëm (FOTO)

Samsung Galaxy Note 7
më 14/09/2017 11:12

Veturat koncept më të mira të prezantuara në “Frankfurt 2017” (FOTO)

“Frankfurt 2017”
më 14/09/2017 9:35

“Microsoft” ofron falas një koleksion prej 250 librash elektronikë

microsoft
më 11/09/2017 14:45