Samsung Galaxy S9 shfaqet në panairin e CES në janar?

Samsung Galaxy S9
më 24/11/2017 16:05

Facebook do të ekspozojë faqet ruse me lajme të rreme

facebook
më 23/11/2017 21:58

Brenda 2020-s në shitje makina fluturuese, kushton vetëm 2 mln $

‘NeoXCraft’
më 23/11/2017 20:30

Google Map sjell risinë që do na e bëjë me të lehtë kërkimin

Google sjell hartat offline në aplikacionin Maps për Android dhe iOS
më 21/11/2017 18:30

Volkswageni po punon në një Polo të ri me 300 kuajfuqi

Volkswagen
më 20/11/2017 8:40

Samsung Galaxy C7 përditësohet në Android Nougat

Samsung Galaxy C7
më 19/11/2017 19:30

Del më në fund telefoni i parë që e ka kamerën përpara 24 MP

Vivo V7
më 17/11/2017 22:50

VW investon 34 miliardë euro në zhvillimin e automjeteve elektrike

vetura elektrike
më 17/11/2017 19:45

A do të na ngjajnë robotët e së ardhmes?

robot
më 16/11/2017 23:25