WhatsApp, miqtë tuaj “do të heshtin” në grup

whatsapp-1
më 06/12/2017 14:39

“Messenger Kids”/Aplikacioni i ri dhe i sigurtë për fëmijët

messenger
më 05/12/2017 22:16

Borxhi i Apple, KE detyron Irlandën ta pranojë

Apple
më 05/12/2017 9:17

Raport: Ja cili popull nuk mund të jetojnë pa telefonat e tyre

Ilustrim
më 01/12/2017 12:04

Kujdes me celularin, edhe bateria e tij “vdes” nga i ftohti!

Ilustrim
më 30/11/2017 19:02

Mercedes-Benz CLS i ri, teknologjia i shtohet elegancës (Foto)

Mercedes-Benz CLS
më 30/11/2017 11:25

Ja si përgjoheni në Facebook kur “klikoni” ose bëni “like”!

Facebook
më 30/11/2017 10:38

Zbulohet Range Rover super luksoz (FOTO)

Range Rover
më 29/11/2017 12:34

Elon Musk paralajmëron për rrezikun nga robotët (VIDEO)

Elon Musk
më 28/11/2017 17:00