Instagram do ju mundësojë të postoni video të gjata tashmë

më 21/06/2018 13:03

Çfarë është YouTube Music dhe sa kushton

më 19/06/2018 21:55

Samsung prezanton versionin Sunrise Gold për Galaxy S9 dhe S9+ (Foto)

më 19/06/2018 18:30

Australi, gjykata gjobit “Apple”-n me 6.5 milionë dollarë

Apple
më 19/06/2018 14:29

Skoda Kadiaq RS bëhet makina më e shpejtë me shtatë ulëse, që kaloi xhiron e Nurburgringut (Video)

më 18/06/2018 21:05

Facebook merr masa të reja për përdoruesit fëmijë

më 18/06/2018 20:00

Tregu evropian i makinave rritet me 2,2 për qind

më 18/06/2018 18:07

Google njofton se do të investojë 550 milionë dollarë në JD.com

Google
më 18/06/2018 13:13

Dy gjëra që duhet t’i hiqni menjëherë nga profili juaj në Facebook

më 16/06/2018 21:18

Apple pritet të sjell portin USB-C në iPhone-in e ardhshëm

Apple
më 15/06/2018 21:52