Trajneri i Islandës: Fati na ndihmoi të marrim 3 pikë kundër Kosovës

federata e kosoves
më 25/03/2017 10:06

Përfundon pjesa e parë, Italia në epërsi

Ndeshja ndërmjet Italisë dhe Shqipërisë
Itali më 24/03/2017 21:48

Mbella i Shkupit flet shqip: “Dua fitore dhe gola” (VIDEO)

Emmanuel Mbella
Shkup më 24/03/2017 12:37

Maqedonia optimiste para duelit me Lihteshtajnin

Reprezentacioni i Maqedonisë në stërvitje
Shkup më 24/03/2017 12:33

“Tuttosport”: Barcelona shet Neymarin te ky klub për 180 milionë euro (FOTO)

Neymar
më 24/03/2017 11:18

Katër klube gjobiten me para nga UEFA

Superkupa UEFA
më 24/03/2017 10:07

De Biasi pa vendim për formacionin e ndeshjes së sotme

Gianni De Biasi
më 24/03/2017 9:40

Agolli për ndeshjen në Palermo: Nuk i kishin bërë llogaritë me arbëreshët

Ansi Agolli
më 24/03/2017 9:34

Bufon: Respekt për Shqipërinë, duhet ta kemi frikë

Xhanluixhi Bufon
më 24/03/2017 9:30

Alarm tjetër, Ajeti dëmtohet dhe ndërpret stërvitjen

Arlind Ajeti
më 24/03/2017 9:24