Zyrtarë të Barcelonës te Shkëndija

Pamje nga takimi Shkëndija - Barcelona
Tetovë më 21/02/2017 20:57

Medjedoviç i lumtur për debutimin me gol te Shkëndija (VIDEO)

Dino Medjedoviç
Tetovë më 21/02/2017 15:28

Kombëtarja, miqësore me Bosnjen në fund të marsit

Kombëtarja e Shqipërisë
më 21/02/2017 13:50

Dortmundi planifikon kontratë të re për Tuchelin

auto_2017-02-13T180326Z_513220503_RC195587CDD0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-SLB-DOR1487628898
më 21/02/2017 9:38

Nuk ia keni idenë çfarë ka bërë portieri ‘trashaluq’ gjatë ndeshjes Sutton – Arsenal (FOTO)

C5I7PYxWYAAr4Zg-650x358
më 21/02/2017 8:59

Iniesta: Ky yll i futbollit do të më zëvendësoj te Barcelona (FOTO)

Andres Iniesta
më 20/02/2017 23:45

Dy të lënduar dhe shtatë të arrestuar pas ndeshjes Vardar- Shkupi

Shvercerat në ndeshjen Shkupi-Vardar
Shkup më 20/02/2017 15:57

Fillon derbi në media mes Vardarit dhe Shkëndijës

Tomas Brdariç dhe Goce Sedloski
Shkup më 20/02/2017 15:35

E turpshme: Braziliani shpërthen në lot pas fyerjeve raciste në Serbi (Video)

37627268-303_1487574010-6152918
më 20/02/2017 13:03

Milani fiton kryendeshjen ndaj Fiorentinës

Lojtarët e Milanit duke festuar
më 20/02/2017 9:39